Workshops & Data

Hier onder vind je de workshops die deze maand plaatsvinden.
Ga naar de AGENDA, als je verder vooruit wil kijken.
De workshops vinden meestal plaats in het weekend en zijn eenmalig.
Aanmelden via de website van de docent/trainer.

 

Lezing Bewustzijnsontwikkeling

vrijdagavond 7 oktober
19.45 -21.45 uur

Babiche Ubben

Aanmelden op de site

Ijsbadworkshop

zaterdag 8 oktober 
10.00 – 15.00 uur

Linde van der Heijden

Aanmelden op de site

Zonnelichtavond

zaterdagavond 8 oktober
19.00-21.00 uur

Meditatieavond met vrije inloop

Aanmelden niet nodig

Zonnelichtochtend

Zondagochtend 9 oktober
9.30 tot 11.30 uur
HERBRONNEN –  Babiche Ubben

Aanmelden op de site

Ademcirkel

Vrijdagavond 14 oktober
19.30 tot 21.30 uur

Ank Lambers

Aanmelden op de site

Stargate Meditatie 

zaterdagochtend 15 oktober
9.30-11.30 uur

Joy Schijf

Bekijk de Flyer

Ijsbadworkshop

zaterdagmiddag 15 oktober
13.00 – 18.00 uur

Linde van der Heijden

Aanmelden op de site

Dynamische yoga en ademwerk

zondagmiddag 16 oktober
13.00 – 15.00 uur
15.30 – 17.30 uur

Brice en Lana 

Aanmelden flyer

Liquid Breath

Vrijdagavond 21oktober
19.30 tot 21.30 uur

Ank Lambers

Aanmelden op de site

Ijsbadworkshop

zaterdag 22 oktober
13.00 – 18.00 uur

Linde van der Heijden

Aanmelden op de site

Zonnelichtavond

zaterdagavond 22 oktober
19.00-21.00 uur

Meditatieavond met vrije inloop

Aanmelden niet nodig

Zonnelichtochtend

Zondagochtend 23 oktober
9.30 tot 11.30 uur
KLANK & RUIMTE –  Kees Peters

Aanmelden op de site

Om Chanting Circle

Zondagavond 23 oktober
19.30-21.30 uur
 
info Om Chanting Circle

Herbronnen Dagworkshop

zaterdag 29 oktober
9.30 – 16.00 uur

Babiche Ubben

Aanmelden op de site

Landelijke Stiltedag

zondag 30 oktober
9.00 – 17.30 uur

De poort is net zoals op de Stilte dag op maandag
de hele dag open om te komen mediteren.

Aanmelden niet nodig

Ademcirkel

Vrijdagavond 4 november
19.30 tot 21.30 uur

Ank Lambers

Aanmelden op de site

Lezing boek De Upanishads

zaterdagmiddag 5 november
14.00 – 16.00 uur

Schrijver Wim van de Laar

Aanmelden via flyer

Traject Klankbeleving

Zaterdagavond 5 november
19.30 – 21.30 uur

Kees Peters en Johan Moeskop

Aanmelden op de site

Zonnelichtochtend

Zondagochtend 6 november
9.30 tot 11.30 uur
OPEN HEART CIRCLE –  Brand Heek

Aanmelden op de site

Zonnelichtmiddag

Zondagmiddag 6 november
13.00 – 17.00 uur

Meditatie met vrije inloop.

Aanmelden op de site

Liquid Breath

Vrijdagavond 11 november
19.30 tot 21.30 uur

Ank Lambers

Aanmelden op de site

Ijsbadworkshop

zaterdag 12 november
10.30 – 17.30 uur

Linde van der Heijden

Aanmelden op de site

Zonnelichtavond

zaterdagavond 12 november
19.00-21.00 uur

Meditatieavond met vrije inloop

Aanmelden niet nodig

Dag Stichting Leven in Aandacht

zondag 13 november
10.00-17.00 uur

Mindfulness in traditie van Thich Nhat Hanh

Aanmelden niet nodig

Om Chanting Circle

Zondagavond 13 november
19.30-21.30 uur
 
info Om Chanting Circle

Sjamanistische Droomreis

Vrijdagavond 18 november
19.30 – 21.30 uur

Martine Moulart

Aanmelden op de site

Stargate Meditatie 

zaterdagochtend 19 november
9.30-11.30 uur

Joy Schijf

Bekijk de Flyer

Zonnelichtochtend

Zondagochtend 20 november
9.30 tot 11.30 uur
MINDFULNESS –  Paul Karremans

Aanmelden op de site

Dynamische yoga en ademwerk

zondagmiddag 20 november
13.00 – 15.00 uur
15.30 – 17.30 uur

Brice en Lana 

Aanmelden flyer

The First Sphere weekendcursus
Meditatietechniek Ascension

vrijdagavond t/m zondagmiddag
25 november t/m 27 november

Haimavati – The Bright Path

Aanmelden op de site

Traject Klankbeleving

Zaterdagavond 26 november
19.30 – 21.30 uur

Kees Peters en Johan Moeskop

Aanmelden op de site